Havarijní pojištění vozidel kalkulačka

Dejte si při výběru havarijního pojištění záležet, můžete tím ušetřit nemalé peníze, v budoucnu ale i své nervy. Není nic horšího, než když platíte poctivě povinné ručení a havarijní pojištění, a jakmile se dostanete do situace, kdy se stane nehoda, pojišťovna vám odmítne vyplatit peníze, hledá nejrůznější kličky a celkově jednání s pojišťovnou nestojí za nic. 

Na co se při výběru pojištění zaměřit

V případě, že si budete vybírat havarijní pojištění, zaměřte se nejen na nejnižší cenu, ale také na  kvalitní asistenční služby, možnost připojištění a další faktory, kterou mohou sehrát důležitou roli ve chvíli, kdy se nějaká nehoda stane. Abychom vám výběr pojištění co nejvíce usnadnili, můžete na našich stránkách zcela bezplatně vyzkoušet online kalkulačku. Havarijní pojištění vozidel kalkulačka spočítá a srovná nabídky jednotlivých pojišťoven, usnadní vám výběr a navíc si můžete nejlepší pojištění ihned sjednat online.

Nejlepší havarijního pojištění i povinné ručení

Snažíme se vyjít našim klientům ve všem maximálně vstříc, najít produkt plně odpovídající jejich představám a požadavkům, přičemž za své služby si nic neúčtujeme, stejně jako si neúčtujeme žádné poplatky za online srovnání či online žádost o pojištění. Naším cílem je sjednat klientům havarijní pojištění či povinné ručení online za těch nejvýhodnějších podmínek. 

Spojte se s námi! Ušetříte a získáte od nás plný komfort, co se týče zaslání pojistných dokumentů a fotodokumentace vašeho vozidla zdarma. Veškeré materiály zašleme na vámi uvedený e-mail, a rovněž zodpovíme jakékoliv vaše dotazy ohledně pojištění.

Výhody online kalkulačky

  • havarijní pojištění rychle a levně
  • porovnání nabídek všech pojišťoven online
  • sjednání pojištění z pohodlí domova
  • úspora až 70 %

 

 

Kalkulace havarijního pojištění