Jak sjednat havarijní pojištění online

Sjednání havarijního pojištění online je velice jednoduché a rychlé. Poradíme vám, jak na to. Nejdříve ze všeho si vyzkoušejte bezplatné srovnání havarijního pojištění online prostřednictvím naší kalkulačky. Jakmile vyplníte potřebné údaje do našeho srovnávače havarijního pojištění, uvidíte cenové nabídky jednotlivých pojišťoven (odešleme vám nabídku e-mailem). Jestliže vás některá z nabídek zaujme, můžete zaslat online žádost. Pokud byste si nevěděli při vyplňování žádosti rady, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.

Po odeslání online poptávkového formuláře obdržíte e-mailem potvrzení vaší poptávky havarijního pojištění včetně veškerých potřebných dokumentů: 

  • pojistná smlouva,
  • příkaz k úhradě,
  • pojistné podmínky,
  • záznam z jednání.

Vytiskněte, podepište a odešlete na adresu uvedenou na těchto webových stránkách (tato adresa vám rovněž přišla v e-mailu spolu s dokumenty) pojistnou smlouvu a záznam z jednání. Oba tyto dokumenty je důležité odeslat doporučeně nejpozději do 5 dní. V okamžiku, kdy od vás podepsané dokumenty obdržíme, podepíšeme je a pošleme vám obratem námi potvrzenou pojistnou smlouvu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.