Havarijní pojištění srovnání

Připravili jsme pro vás havarijní pojištění srovnání, prostřednictvím něhož jednoduše zjistíte, která pojišťovna v České republice nabízí nejvýhodnější havarijní pojištění. Havarijní pojištění srovnání přitom můžete vyzkoušet i tehdy, pokud si nechcete pojištění sjednat ihned. Získejte přehled o jednotlivých pojišťovnách a jejich produktech, a teprve následně se rozhodněte, zdali si pojištění sjednáte.

Chcete získat havarijní pojištění za výhodnou cenu? V tom případě si sjednejte pojištění online prostřednictvím našich stránek. Ve výpočtu/srovnání havarijního pojištění konkrétně pro váš automobil prostřednictvím našeho srovnávače jsou zohledněny veškeré slevy a akce, které máme předem nasmlouvané s našimi partnery (pojišťovnami). V kamenné pobočce ani jinde na internetu si pojištění za zvýhodněnou cenu pravděpodobně nesjednáte.

Proč si sjednat havarijní pojištění

Kdokoliv z nás se může stát účastníkem nehody. Pokud někomu způsobíte škodu na vozidle, pojišťovna to zaplatí z povinného ručení, ale kdo uhradí škody na vašem vozidle? Jestliže budete mít sjednané kvalitní havarijní pojištění, můžete být bez obav. Co přesně představit pod pojmem kvalitní havarijní pojištění? Jedná se o pojištění, které zahrnuje kompletní krytí pro vaše vozidlo.