Asistenční služby havarijního pojištění

Důležitou roli při výběru havarijního pojištění hrají asistenční služby, které daná pojišťovna nabízí. Ne vždy se vyplatí zvolit nejlevnější pojištění, doporučujeme se zaměřit také na rozsah nabízených asistenčních služeb v České republice, a pokud jezdíte často do zahraničí, pak i na asistenční služby v zahraničí.

Některé pojišťovny nabízí asistenční služby havarijního pojištění, které zajišťují pouze kontakt s odtahovou službou, popřípadě servisem. U jiných pojišťoven je rozsah asistenčních služeb mnohem větší, lze u nich čerpat určitou peněžní částku vztahující se na odtah vozidla nebo rychlou opravu, ubytování v místě poruchy či nehody, dopravu do místa bydliště z místa poruchy či nehody, a celou řadu dalších služeb. Máte-li zájem o přesné limity této peněžní částky, neváhejte se s námi spojit. Každá pojišťovna má limity nastavené jiným způsobem, mohou se pohybovat až okolo 6 000 Kč při každé poruše nebo nehodě v průběhu roku.

Náš tip: Základní asistenční služby, případně právní poradenství by mělo být automatickou součástí povinného ručení i havarijního pojištění. Kontaktujte nás, poradíme vám, která pojišťovna je v tomto ohledu nejspolehlivější a rozsah jejich služeb nejširší.